SKOPAR | MARKALARIMIZ

 

Markalarımız

BORSEHUNG

Özellikle Volkswagen Grup’a odaklanarak Avrupa araçları için yedek parça tedariği yapan markamız altında satılan her ürün %100 saf OE ürünlerdir. Merkezi Almanya Magdeburg’da olan Borsehung, üstün kalitesi sebebiyle ürünlerine 4 yıl garanti vermektedir. Şu anda Borsehung, motor sistemleri, elektrik sistemleri ve şasi sistemleri için en üst seviyede yedek parça tedariği sağlamaktadır. 2014 yılından bu yana TecAlliance çatısı altında ürünlerini sergilemektedir.

Markalarımız

Vika

Skopar olarak 17 yıldır Türkiye ve Dünya’da Vika markasının tanıtımını yaparak bugün markayı çok güçlü bir noktaya getirdik. Vika markası altıdan, motor, elektrik, debriyaj, şasi, şanzıman ve fren parçaları satılmaktadır. En üst seviye yansanayi ürünlerin tedariğini yapan Vika markası, 2016 yılından bu yana TecAlliance çatısı altında da ürünlerini sergilemektedir.

Markalarımız

DPA

Skopar olarak 17 yıldır Türkiye ve Dünya’da DPA markasının tanıtımını yaparak bugün markayı çok güçlü bir noktaya getirdik. Tüm kaporta ve aydınlatma parçalarını DPA markası altında müşterilerimize sunuyoruz. Birçok DPA aydınlatma ürünleri ve aynaları E-Mark kalite standartlarına uymaktadır. En üst seviye yan sanayi kaporta ve aydınlatma parçalarının tedariğini yapan DPA markası, 2016 yılından bu yana TecAlliance çatısı altında da ürünlerini sergilemektedir.

 

Markalarımız

BOGAP

Merkezi Almanya Düsseldorf’ta olan BOGAP markası, OEM kaynaklara ulaşmanın en kolay yolu sloganıyla 2020 yılında SKOPAR’ın bir parçası olmuştur. Alman araçlarına odaklanan markamız, motor ve elektrik sistemlerine ağırlık vermektedir. Gün geçtikçe artan ürün çeşidiyle kısa zamanda pazarda güçlü bir konuma gelmiştir.

Markalarımız

NOVA

Skopar’ın en eski markalarından biri olan NOVA, 2020 yılının başından itibaren yapılan yatırımlarla, pazardaki gücünü arttırmaya başladı. Güç geçtikçe artan ürün çeşidiyle birlikte, NOVA markamız Türkiye ve Uluslararası pazarda istenen pozisyona ulaşma konusunda yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Su Pompaları başta olmak üzere, birçok ürün çeşidini bünyesinde barındırmaktadır. Rekabetçi fiyatı ve üstün kalitesi ile tüm müşterilerimiz tarafından kabul görmektedir.

Markalarımız

TWP

Skopar’ın en eski markalarından biri olan TWP, 2020 yılının başından itibaren yapılan yatırımlarla, pazardaki gücünü arttırmaya başladı. Gün geçtikçe artan ürün çeşidiyle birlikte TWP markamız, Türkiye ve Uluslararası pazarda istenen pozisyona ulaşma konusunda yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Rekabetçi fiyatı ve üstün kalitesi ile tüm müşterilerimiz tarafından kabul görmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR