SKOPAR | HAKKIMIZDA

 

KALİTE, FİYAT VE GERÇEK AVANTAJLAR

 

SKOPAR 1989 yılında Skoda marka araçların yedek parçalarının Türkiye pazarında tek yetkili olarak tedarik ve dağıtımını yapmak için kurulmuştur. Yedek parça dağıtımı yanı sıra tek yetkili merkez servisi verme görevini de 1993 tarihine kadar başarı ile yerine getirmiştir.

 

1992 yılında Skoda markasının Volkswagen Grup içine katılması ile yeni markalar için genişlemiş ürün çeşitlerine Volkswagen, Seat, Audi yedek parçaları da dahil olmuş, SKOPAR bunların da pazarlamasını yapmaya başlamıştır. 

 

1994 yılından itibaren Türkiye dışında da ticari faaliyetler gösterilmeye başlanmıştır.

 

Şu anda üstün kaliteye sahip olan Vika, DPA, Borsehung, NOVA, TWP ve BOGAP markalarıyla Volkswagen Grup yedek parçalarının, Türkiye’nin dört bir yanına, Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika, Afrika ve Orta Asya’nın bir çok ülkesine dağıtımını yapan firmamız, toplamda 3.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan ve 20.000 metreküp stoklama kapasitesine sahip, Avrupa Birliği Standartları’nda donatılmış, sektörün en modern ve en teknolojik dağıtım merkezlerinden birine sahiptir.

 

Geniş ürün yelpazemiz, yüksek teknolojik ürünlerimiz ve nitelikli personelimiz ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen SKOPAR, bugün Türkiye’nin en büyük Volkswagen Grup yan sanayi yedek parça dağıtım merkezi konumuna ulaşmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR